שלום, מה שלומך?

אני מצרפת כאן פרטים נוספים על תהליך הייעוץ והטיפול במשכנתה עבורך.
אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.
ניתן לתאם פגישת ייעוץ בטלפון 050-8844845
או לשלוח מייל office@sharonsh.co.il

הצוות שלי ואני נשמח לעזור.

חתימה

שרון הרצברג

אז מה התהליך הצפוי לנו?

פגישת ייעוץ

נערוך היכרות אישית, בה נבדוק מהם ההכנסות וההוצאות של המשפחה. ביחד נתרגם את הנתונים ונבין מהם הצרכים והיכולות שלכם. תקבלו הסברים ברורים בגובה העיניים לגבי התהליך, העלויות הנלוות בבנק, הסבר על משכנתה, מהם המסלולים הקיימים ומה נכון עבורכם בשלב שבו אתם נמצאים בחיים – ובשלבים שעוד צפויים לכם.

בשיחות אלה עולים המון נתונים חשובים שלעיתים הלקוחות לא מייחסים אליהם חשיבות, ויכולים לגרום עוגמת נפש או הפרת חוזה: נתונים שקשורים למצב הפיננסי של הלקוחות או לנכס הנרכש, או מידע חשוב אחר שיש לקחת אותו בחשבון בטרם חותמים על חוזה רכישה.

הפגישה אורכת שעה. צרו קשר עכשיו כדי לשריין לעצמכם את מועד הפגישה.

עלות פגישת ייעוץ היא 950 ₪. העלות תקוזז משכר הטרחה הכולל, ללקוחות שייבחרו בייעוץ וליווי מלא בתהליך המשכנתה. (שכר הטרחה מושפע ממספר פרמטרים ביניהם נתוני הלקוחות והעסקה, סכום המשכנתה ואחוז המימון משווי הנכס.)
יש להגיע לפגישה עם רשימת המסמכים המפורטת בתחתית עמוד זה.

ועידת נדלן 5 ערוץ 13 6.21
הגשת הבקשה לאישור בבנקים

בטרם ניגשים לבנק חשוב לעשות שיעורי בית: הכנת המסמכים והצגתם לבנק הם חלק מאוד חשוב ומשפיע בתהליך. קיימים פרמטרים אישיים שהבנק בודק בטרם הוא מאשר או מסרב לבקשת הלקוחות. לכן מילוי טופס בקשה והצגת הנתונים האישיים שלכם, אינם דבר של מה בכך. יועצי המשכנתאות המוסמכים שלנו, יידעו לעשות זאת יחד איתכם באופן מקצועי כדי להציג לבנקים את הנתונים שלכם בצורה מיטבית.

הרבה לקוחות טובים שבחרו לבצע לבד את לקיחת המשכנתה סורבו על ידי הבנק וזאת מבלי שהבינו מה גרם לכך ואין ביכולתם "לפצח" את הנושא ולהגיש בקשה שתאושר. לאחר שהבנק סירב לאשר ללקוח משכנתה, יהיה קשה מאוד (לעיתים בלתי אפשרי) להפוך את ה"לא" ל "כן". כמו כן, הדבר ישפיע לרעה על תנאי המשכנתה שהבנק יאשר.

היכרות המערכת הבנקאית מבפנים, מאפשרת לנו לעשות את שיעורי הבית בטרם הגשת הבקשה, כך שהבקשה שלכם תוצג לבנק בדרך הנכונה ותציג את הנתונים שלכם בצורה המיטבית.

שלב זה כולל המצאת מסמכים כמו תעודות זהות, אישורי הכנסה ותדפיסי בנק.

התנהלות מול הבנקים

הגשת הבקשה למספר בנקים, התנהלות ומענה לבנקאים עד לקבלת תשובות.

 • נקבל אישורים מהבנקים, לפי תמהיל המשכנתה שהותאם לצרכיכם.
 • ננהל עבורכם משא ומתן לגבי תנאי המשכנתה.
 • נאסוף ונשווה תנאים כוללים, ריביות, עלות עמלת פתיחת תיק, וההתניות לביצוע התיק.

אחד הדברים החשובים הוא בניית הרכב משכנתה שנבנה בהתאמה אישית ללקוחות. כמובן שבהמשך לבניית תמהיל המשכנתה, תפקידנו הוא להשיג עבורכם את תנאי הריביות האטרקטיביות האפשריות.

לאור נסיון רב שנים, נדע להמליץ על הרכב מותאם הן למצבכם בהווה והן לשינויים צפויים בעתיד, שינויים אישיים בהכנסות והוצאות והן בשינויים שחלים בבנקים בענף המשכנתאות, והיכולת למחזר על מנת להיטיב את מצבכם ולחסוך סכומי כסף לאורך תקופת המשכנתה.

בחירת בנק וביצוע בטחונות

בסיום ניהול משא ומתן מול הבנקים, נבחר בנק שבו תבוצע המשכנתה שלך. הבחירה תעשה יחד איתך, לאחר הצגת כל האישורים, מתן הסבר ושקיפות מלאה.

נקבע יחד מועד לחתימות בבנק על מסמכי המשכנתה, לחתימות יתלווה יועץ שיוודא כי מסמכי המשכנתה שעליהם אתם חותמים תואמים למה שסוכם, ויוודא כי ניתנים לכם כל המסמכים שצריכים להחתים עליהם את המוכרים ואת עורך הדין*, הפניה לשמאי, יפוי כח נוטריוני וביטוחים.
תקבלו הסבר ברור ופשוט על כל המסמכים**, כך שיימנע מכם טירטורים מיותרים וריצות בין הגורמים השונים.
נסייע לכם במהלך ביצוע הבטחונות, נסייע בפתרון בעיות (אם יצוצו) בין הצדדים השונים: הבנק, המוכרים או עורך הדין.
את המסמכים אתם צריכים להחזיר לבנק, התיק יעבור בקרה, אם הכל תקין, יתקבל אישור לבצע את המשכנתה בפועל ולהעביר את הכסף למוכרי הדירה.
לעיתים חוסר הבנה של המערכת הבנקאית והרגולציה, יכולים להביא למצבים בהם הלקוח לא מבצע את כל מה שנדרש תוך 24 ימים והבנקים מעלים את הריביות. מצבים מורכבים יותר יכולים לגרום ללקוח להיות בהפרת חוזה כיוון שלא העביר את התשלום בזמן.

* חשוב מאוד לקחת עורך דין המתמחה במקרקעין.
** חשוב לסיים את החתמת המסמכים וביצוע הבטחונות תוך 24 ימים – בהם הריבית בתוקף.

בחירת בנק וביצוע בטחונות

כדי שאוכל לדעת עליכם את המקסימום, כדאי שתגיעו לפגישת הייעוץ עם הרשימה הבאה:

 1. צילומי תעודות זהות עם הספח פתוח שייראו כתובת וילדים. או שתביאו אתכם ונסרוק במשרד.
 2. לשכיר: 3 תלושי שכר אחרונים.
  לעצמאי: שומות מס לשנתיים האחרונות ואישור רואה חשבון על הכנסות מינואר עד לחודש האחרון שהסתיים.
  כדאי לבקש מרואה החשבון כבר עכשיו כדי שיהיה מוכן לפגישה.
 3. תדפיסי חשבון בנק של 3 חודשים אחרונים ודף ריכוז יתרות והלוואות מהבנק לכל החשבונות הקיימים על שמכם. אם על תדפיסי הבנק לא מופיעים השמות שלכם, תביאו צילום צ'ק לדוגמה, או שתוציאו באינטרנט מסמך אסמכתה לפרטי חשבון בנק – במסמך זה יופיעו שמותכם ופרטי החשבון.
 4. אם יש כבר טיוטת חוזה רכישה עם כל הנספחים כולל נסח טאבו של הדירה הנרכשת אז כדאי להביא אתכם לפגישה.
 5. אסמכתה למקורות מימון עצמיים או עזרה מההורים לרכישה, לצרף תדפיס בנק שמראה את היתרה. (הבנק ירצה לראות שיש לכם את יתרת הכסף להשלמת הרכישה)

בתום הפגישה, אם תחליטו להתקדם להגשת בקשה בבנקים, יהיו מסמכים שתצטרכו למלא ולחתום עליהם:

 1. טופס בקשה – למלא עם פרטים אישיים ולחתום בעמוד האחרון. לחצו כאן לפתיחת טופס הבקשה.
 2. הסכם ייעוץ – לחתום בתחתית כל עמוד. לחצו כאן לקריאת הסכם הייעוץ.
 3. כתב הסמכה – מסמיך אותי לטפל בבנקים בשמכם. לכל בנק יש נוסח משלו, בסיום הפגישה תחתמו על 3 נוסחים שונים של 3 בנקים בהתאם לאפיון הפרופיל הפיננסי שלכם. יישלח אליכם בוואטסאפ קישור לחתימות דיגיטליות.

* אם נוח לכם יותר לקרוא על מחשב, נוכל לשלוח אליכם את המסמכים במייל. נשמח לענות על כל שאלה או הבהרה.

משרד: 09-884-6454 או 050-8844845 | נייד: 054-6687817

משרד: 09-884-6454 | 050-8844845

נייד: 054-6687817

דילוג לתוכן