הדרך החכמה והנכונה לבחירת יועץ משכנתא

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
כפי שלא הייתם חותמים על חוזה לרכישת דירה בלי עורך דין, לא הייתם מנהלים עסק מצליח בלי רואה חשבון, כך לא כדאי לקחת משכנתא בלי יועץ מומחה אובייקטיבי בתחום המשכנתאות (ולא - אני לא מתכוונת למישהו שעבר הכשרה של 15 שעות בקורס מזורז בחברת א.א. ושות')

" אני מחפש יועץ משכנתא מומלץ " או " אני לוקחת משכנתא וצריכה יועצת משכנתא מומלצת",     אלו הם חלק מהכותרות שאני נתקלת בהם בפוסטים ברשתות החברתיות השונות.
משכנתא היא לא משהו שכדאי להקל בו ראש, ולא מומלץ לבחור יועץ משכנתא רק בהסתמך על כמה פעמים הזכירו את שם היועץ / היועצת בפייסבוק או בכל מקום אחר.

כפי שלא הייתם חותמים על חוזה לרכישת דירה בלי עורך דין, לא הייתם מנהלים עסק מצליח בלי רואה חשבון, כך לא כדאי לקחת משכנתא בלי יועץ מומחה אובייקטיבי בתחום המשכנתאות (ולא – אני לא מתכוונת למישהו שעבר הכשרה של 15 שעות בקורס מזורז בחברת א.א. ושות')
משכנתא היא העסקה הכי גדולה שאנו מבצעים במהלך חיינו,
בניית תמהיל מותאם ללקוחות (להכנסות הוצאות וסגנון חיים) והשגת ריביות מינימליות, מביאים לחיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים במהלך תקופת המשכנתא.

יועצת משכנתא

מהם הפרמטרים אותם כדאי לבדוק לפני שבוחרים יועץ משכנתאות:

  • בעלי תואר ראשון במנהל עסקים/כלכלה/מימון.
  • בכירים לשעבר בבנקים למשכנתאות- מאשרי אשראי משכנתאות או יועצים בכירים.
  • ותק וניסיון של לפחות שלוש שנים כיועצי משכנתאות.
  • לא פחות חשוב – המלצות מלקוחות.

כדאי לערוך פגישה עם היועץ על מנת להתרשם, לראות תיקים שטופלו, תוצאות שהשיג לבדוק מה שכר הטרחה המבוקש ומה מקבלים עבורו, ממש לרדת לפרטים.
במידה ואתם מתלבטים ואינכם יודעים מה לשאול, בקשו מהיועץ הצעה כתובה מה כולל השירות ומה שכר הטרחה. עד לאיזה נקודה היועץ מלווה ומסייע, ומה קורה במידה ו…

שרון הרצברג
יועצת משכנתאות מוסמכת בכירה
מומחית בפתרונות מימון לרכישת נדל"ן למגורים ונדל"ן מסחרי
ידע ניסיון וותק מעל 14 שנים בענף המשכנתאות והנדל"ן
לשעבר מנהלת מחלקת משכנתאות, מאשרת אשראי משכנתאות ומורשית חתימה בבנק הפועלים.

השארת תגובה

שרון הרצברג

שרון הרצברג

שרון הרצברג עוסקת במשכנתאות ומימון כבר קרוב לשני עשורים, היא היתה מנהלת מחלקת משכנתאות בבנק הפועלים במשך עשור ומנהלת מאז את שרון הרצברג יועצים.

פוסטים אחרונים

רכישת דירה

משכנתא לדירה ראשונה

לפני שאתם מתחילים לחפש דירה, לפני שאתם רצים לבנק לקחת משכנתא, תשבו ותכתבו את כל העלויות הנלוות לעסקת הרכישה.
לא רק מה העלות של הדירה בחוזה הרכישה.

קרא עוד »
טיפים

מהי משכנתא הפוכה?

בשנים האחרונות, עולה תוחלת החיים. אנשי הגיל השלישי נדרשים לאיכות חיים משופרת ביחס למה שהיה מקובל בעבר. פנסיונרים רבים מוצאים עצמם מתקשים לעמוד בהוצאות גבוהות, תשלום כספי הפנסיה לו הם זכאים וכן חסכונות שונים שנצברו לזכותם במהלך השנים, לא תמיד מספקים, חלקם עוברים לדיור מוגן איכותי או זקוקים לטיפול רפואי יקר.
במצב כזה ניתן לקחת הלוואה הנקראת "משכנתא הפוכה". זו למעשה משכנתא המיועדת למבוגרים בשנות השישים לחייהם, שברשותם נכס ללא משכנתא.

קרא עוד »

עקבו אחרינו

סרטונים בנושא

רוצים להשאר מעודכנים בנושא ולהעלות את ערך הכסף שלכם?

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו ותקבלו מאיתנו עדכונים שוטפים ברגע שיפורסמו. אנחנו מבטיחים לא להציף במיילים ולא להעביר את פרטיכם לאף אחד אחר.

בשליחה זו אני מאשר/ת קבלת דואר בנושא משכנתאות ופיננסים משרון הרצברג יועצים